Masz pytanie? Chętnie odpowiemy... Napisz do nas... Wyślij
tworzenie logotypów

STRONY WWW / CMS / WIZYTÓWKI INTERNETOWE

Dawniej strona www była domeną dużych korporacji lub urzędów. Dziś projektowanie stron www jest powszednie, a każda nawet mała firma aby zaistnieć na rynku powinna posiadać stronę www
Strona wizytówka jak sama nazwa wskazuje jest jedynie metodą poinformowania w internecie, że Nasza działalność istnieje. Znajdują się na niej podstawowe informacje, kilka zdjęć i dane kontaktowe. Idealne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw.
Klasyczna strona internetowa obejmuje największą grupę rynku, dla której serwis internetowy jest czymś więcej niż metodą zaistnienia w sieci. Posiada średnio zaawansowany system obsługi treśi CMS
Ostatnia grupa to serwisy internetowe pozwalające na pełne wykorzystanie potencjału firmy, wraz ze sprzedażą poprzez sklep internetowy, możliwość rezerwacji i płatności online oraz edycję praktycznie 90% treści oraz grafik na stronie www. Najczęściej są to rozwiązania dedykowane dla specyficznych branż i klientów. Naszym głównym rejonem jest Bolesławiec, Jelenia Góra czy też Wrocław. Nie ograniczamy się jednak i odpowiadamy również na oferty pracy zdalnej z kraju oraz zza granicy.


BS Studio HostessAM ProjectHurtownia Ola Wrocław - remakeTruskawka.org.pl - plantacja truskawek
Wozidła EuropaDrogheda - agroturystykaMeik Human ResourcesKosmetologia Wrocław - AW DermaOfficeForm.pl
Foto-Lab ZgorzelecEksperci OdszkodowaniaDeskobranie.pl Wagner Wellness PolandWyspa Mamy i Malucha
Siesta TrattoriaRoksi.nlPokker OfficePlaneta PierogówHurtownia Ola Wrocław
MarseliniLa Dor Dorota MatykiewiczKrzysztof KrajewskiJan Tomiak InternationalHurtownia Fresh
Europejskie Centrum OdszkodowańERTS Piękne WnętrzaDj CineQArt Of Publicity


ULOTKI

Ulotki to bardzo powszechny sposób docierania do klientów, znajdujemy ulotki i gazetki reklamowe każdego dnia w skrzynce lub za wycieraczką. Skutecznośćulotki zależy od wielu czynników. My dbamy o to aby Twoja ulotka reklamowa nie znalazła się w koszu, wzbudziła zainteresowanie i przyciągnęła klienta wprost do Ciebie. Rozwijasz firmę w Bolesławcu lub Jeleniej Górze? Chętnie pomożemy rozwiesić plakaty, a nawet znaleźć miejsce na billboard

Angel - wizytówki/karty klientaFABO - plakatPolonia Wrocław - ulotkaUKS Trik - plakatUKS Trik - ulotka
Reset - masaż mobilnyReset - masaż mobilnyBasia Grieger - CoachFotograf Zbigniew MośBS Studio HostessLOGOTYPY

Barbara Grieger - CoachWerdman FotografiaLogo Showroom HireQ1 Autohaus BerlinQ1 Autohaus Berlin
Deskobranie.plProjekt logoM&M HumanusTłumacz Katarzyna Strack E-Tarcica
ERTS Piękne WnętrzaHi-End Studio Justyna BieńMeik Human Resources
BILLBOARDY / TABLICE / REKLAMY WIELKOFORMATOWE

Z tą metodą reklamy spotykamy się najczęściej przy głównych drogach zarówno w miastach jak i poza nimi. Billboard, bo o nim tutaj mowa musi zawierać maksymalnie dużo informacji w jak najszybszym przekazie. Często mamy nie wiele czasu aby spojrzeć na billboard czy szyld, więc najważniejszy jest prosty i czytelny przekaz informacji niezbędnych potencjalnemu klientowi aby Cię znalazł.

Klub GREY WrocławReset - masaż mobilny - ekranyReset - masaż mobilny


RETUSZ FOTOGRAFII

Inwestując w sesje fotograficzne produktów , nie ważne czy to śrubki czy sukienki oczekujesz świetnego efektu końcowego. W sytuacji gdy zdjęcia produktów pozostawiają wiele do życzenia możesz zgłosić się właśnie do Nas. Specjalizujemy się w obróbce fotografii produktów i osób, ratujemy w sytuacjach gdy zdjęcia produktów trzeba podkoloryzować, poprawić we właściwy sposób. Jeśli zajdzie potrzeba wykonujemy takie sesje zdjęciowe.
Regeneracja fotografii jest kolejnym z Naszych talentów. Zdjęcia dziadka lub babci poddane próbie czasu zostały zniszczone? popękały przez lata? a może wyblakły i widać obraz lecz jest on za mgłą? Zeskanujemy i odtworzymy zdjęcie, poprawimy pęknięcia i wydrukujemy w wybranym formacie.


Kesi.plKesi.plKesi.plKesi.plKesi.pl
Kesi.plKesi.plKesi.plKesi.plKesi.pl
Kesi.plKesi.plKesi.plKesi.plKesi.pl


ZAUFALI NAM


Usługi
POLIGRAFICZNE
Dzięki współpracy z najlepszymi jakościowo drukarniami możemy zaproponować świetną jakość wydruku.

Jeśli projekt chcesz wykonać sam, możesz otrzymać od nas wzorniki w formacie PSD lub PDF.
Zapraszamy na
ZAKUPY DO NAS
Komputer nie działa?
A może chcesz kupić sprzęt komputerowy i nie wiesz co dokładnie jest Ci potrzebne?

Wypełnij formularz działu kontakt lub zadzwoń. Chętnie doradzimy, naprawimy sprzęt, dostarczymy.
Tworzenie
STRON WWW
Projektujemy nie tylko proste strony wizytówki, ale zajmujemy się również dedykowanymi serwisami.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam osiągać efekt 'WOW'
Pozycjonowanie SEO
OPTYMALIZACJA
Masz już stronę internetową, jednak nie spełnia ona coraz bardziej restrykcyjnych zasad pozycjonowania? Optymalizujemy strony www, a także pozycjonujemy do najlepszuch rankingów w wyszukiwarce.


ZAKRES DZIAŁAŃ...

projektowanie stron www, programowanie stron www, projektowanie layoutów, optymalizacja stron www, pozycjonowanie stron, kampanie reklamowe, fotografia produktowa, szparowanie zdjęć, obróbka fotografii, poligrafia, projektowanie wizytówek, grafika reklamowa, strony wizytówki, strony z systemem CMS, Bolesławiec, Wrocław, Jelenia Góra